Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Ківш для навантажувача купити на KOVSH.NET

Категорія
1
Показать все Скрыть
Ковши
1
4
1
2
1
1
1
2
Показать все Скрыть
Объем (л)
В наличии
14
Показать все Скрыть
Фільтри

Установка і експлуатація ковшів

Установка конструкцій займає всього пару хвилин, а сам процес виглядає приблизно так:

Далі ківш робить ваш вилочний або телескопічний навантажувач потужною технікою для збирання і транспортування сипучих матеріалів або вантажів, в тому числі зерна, снігу, відходів або сміття.

Ціна ковша на навантажувач

Вартість будь-якого виробу залежить, перш за все, від обраної моделі. В нашій асортиментній лінійці сьогодні представлено понад 50 ковшів, які відрізняються функціональністю, габаритами і фарбуванням. Детальний опис і технічні характеристики додаються до кожного товару окремо.

Чи варто економити на вартості ковша і вибирати найдешевший варіант? Все на Ваш розсуд, однак Вам необхідно врахувати, що в процесі експлуатації конструкція повинна постійно витримувати високе навантаження, володіти антикорозійними властивостями і бути адаптованою до будь-яких промислових умов. Доступна ціна ковша на навантажувач разом з високою якістю є основною перевагою нашої компанії. Крім цього, ми надаємо протягом року гарантію на всі товари.

Купити ківш для навантажувача в Україні з KOVSH.NET легко!

Це можна зробити прямо на сайті, оформивши замовлення і зробивши оплату. Якщо ж у Вас є питання щодо виробів або процесу покупки, то можете залишити заявку, далі наші менеджери самі зателефонують і нададуть детальну консультацію. Купуючи на нашому сайті - Ви купуєте товари безпосередньо від виробника, за найкращими цінами та з гарантією якості. Доставка ковшів здійснюється по всій Україні - до Києва, Одеси, Львова, Харкова та будь-якого іншого міста.

×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.