Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Ківш для наповнення мішків біг-бег VSHD

Ціна з ПДВ
64994 грн

Система знижок:

  • -10% від 3-х од ?
Выберите Об`єм
+38 (050) 528 77 08
Опис

* Основний колір виробів RAL 5010

Ківш спеціальної конструкції для наповнення мішків біг-бег, контейнерів та різних ємностей. Призначений для використання телескопічних навантажувачів різних виробників. Ківш для наповнення біг бігів знайшов широке застосування у сільськогосподарській, переробній та будівельній галузях. Ківш допомагає легко зробити фасування (наповнення/переміщення) сипучих матеріалів у біг-беги/мішки/контейнери/ємності. Ківш для наповнення біг-бегів може бути обладнаний будь-яким типом адаптера під виробників телескопічних навантажувачів JTC, Manitou та інші відомі марки.

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:

  • Зерна
  • Цементу
  • Фосфатів 
  • Мінеральних добрив
  • Стужки
  • Дрібний щебінь
  • Гранотсєв
  • Керамзит
  • Вугілля

Матеріал: Сталь 3ПС, 09Г2С, Hardox


Технічні дані
Внутрішній об'єм, лРозміри (ДхШхВ), ммМаса порожнього бака, кгВантаж-сть, кгЦінаНа складі
1300 Л1550х1500х1250195150064994 грнПредзаказ
2000 Л2080х1635х1210416150097634 грнПредзаказ

Ківш спеціальної конструкції для наповнення біг-бігів, мішків, контейнерів та різних ємностей. Ківш обладнаний механічною засувкою, що міцно закривається, яка на відміну від гідравлічних аналогів дуже надійна і не вимагає додаткового сервісу при експлуатації. За рахунок механічних затискачів вона щільно кріпиться до 30-сантиметрового режла ковша і так само просто відкривається.

Ківш для біг-бігу використовують для швидкого наповнення біг-бігів будь-якого об'єму. Об'єм сипучого матеріалу варіюється обсягом свого ковша. Найпоширенішим є Ківш на 1,3 куба, що дозволяє наповнити кубові ємності за один підхід. Ківш виключає з ланцюжка навантаження додаткову маніпуляцію у вигляді фасувального бункера і допомагає зробити фасування будь-якого сипучого матеріалу як у полі, /пристань / елеваторі / порт / аеропорт / будівельний майданчик / та багато іншого. Зручність та простота в експлуатації у порівнянні зі стаціонарними станціями наповнення біг-бігів. Водій телескопічного навантажувача і лише одна додаткова людина необхідна для маніпуляції ковшем для біг-бігів, що значно скорочує витрати на робочу силу.

×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.