Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності персональних даних

Надаючи свої особисті дані на сайті https://kovsh.net при реєстрації або оформлення замовлення, Покупець дає Продавцю свою добровільну згоду на обробку, використання (в тому числі передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних» без обмеження терміну дії такої згоди.

Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, з метою забезпечення виконання Договору купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів у сфері реклами, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних транспортно-експедиторських і кур'єрським організаціям, будь-яким банкам і / або фінансовим установам і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Продавця, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких він несете відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті Інтернет-магазину https://kovsh.net. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується повідомити нам про це.

Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідність її дійсності.

Реєструючись на сайті https://kovsh.net, Покупець надає Продавцю згоду на отримання інформаційних повідомлень від продавця і його партнерів, що діють на підставі Договору з Продавцем, за допомогою служб коротких повідомлень (СМС) і електронної пошти. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки в розділі «Мій аккаунт» на сайті.

Весь вміст сайту охороняється законодавством України та міжнародними договорами.

Сайт https://kovsh.net дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей.

×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.