Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Подовжувачі вил (закриті)

Ціна з ПДВ
от 6692 грн

Система знижок:

  • -10% від 5-х од ?
+38 (050) 528 77 08
Опис

Подовжувачі вил: спеціальне навісне обладнання на штатні вила навантажувача, ричтрака, кари. Подовжувачі відмінно підходять для захоплення вантажу з фури, платформ, і.т.д. Використовують для перевантаження спеціальних великогабаритних вантажів.

Для правильного підбору вил необхідно знати розміри штатних вил вашого навантажувача. (Зверніться до таблиці в кінці сторінки)

  • Тип: Закриті
  • Вантажопідйомність: до 4 тонн.
  • Розмірна сітка: від 106х66х1600 до 197х94х2635 мм.
  • Застосовні: навантажувач, штабелер, кара.
  • Додаткова довжина до основних вілам: 40 - 60%.

!!! Спеціальна система знижок для оптових закупівель тел .: +380 (50) 528 77 08
Технічні характеристики дивіться нижче.

Подовжувачі вил це спеціальне навісне обладнання на штатні вила навантажувача, ричтрака, кари. Подовжувачі вил служать для захоплення спеціальних великогабаритних вантажів або підтягуючи вантажу з дистанції.

Подовжувачі дозволяють застосовувати техніку для розвантаження вагонів і фур, коли вантажно-розвантажувальні роботи можуть проводитися тільки з одного боку, незамінні в роботі на складі при необхідності перевозити довгомірні і не стандартні вантажі звичайним навантажувачем. Ми виробляємо подовжувачі вил різної довжини для навантажувачів вантажопідйомністю від 1 до 30 тонн.

Подовжувачі вил бувають двох основних типів: Відкритий і закритий.

Подовжувачі вил відкриті:

Даний тип подовжувача вил характеризує відкрита нижня поверхню. Технічними стандартами передбачено обов'язкове перекриття вілой навантажувача не менше 60% довжини подовжувача. Відкритий подовжувач вил виробляються довжиною від 1200 до 2300 мм. Вантажопідйомність подовжувачів обмежена 3 тоннами на всю довжину подовжувача.

Подовжувачі вил закриті:

Даний тип подовжувача вил характеризує закрита нижня поверхность.Техніческімі стандартами передбачено обов'язкове перекриття вілой навантажувача не менше 60% довжини подовжувача. Закритий подовжувач вил виробляються довжиною від 1200 до 2500 мм. Вантажопідйомність подовжувачів обмежена 4 тоннами на всю довжину подовжувача.

Особливості

Подовжувачі мають ряд особливостей, які роблять їх покупку і експлуатацію більш вигідною:

  • Доступна вартість;
  • Збільшення продуктивності і розширення функціональності навантажувачів, штабелерів та іншої техніки, що дозволяє скоротити час обробки вантажів, відмовитися від використання ручної праці та різних механічних пристроїв;

Простота монтажу - не потребує спеціальних навичок і устаткування, установка навісного обладнання виконується за кілька хвилин.Відгуки про товар
×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.