Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Штир для рулонної продукції (Dorn)

Ціна з ПДВ
27946 грн
+38 (050) 528 77 08
Опис

Виробничі підприємства, великі торгові мережі і багато інших підприємств України випускають / оперують продукцією не на стандартних палетах, а в великих довгих рулонах. Такими підприємствами є виробники килимового покриття, лінолеуму, штучного газону, гідроізоляційного матеріалу, метала в рулонах, трубної та іншої продукції. Для переміщення подібної продукції дуже зручно використовувати Штир (Dorn). Довжина, власна вага, діаметр котушки і діаметр самого рулону не мають великого значення.

Виробники часто стикаються з проблемою проведення вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт з подібною продукцією. Для подібних потреб фахівці нашої компанії розробили і виробляють Штир (Dorn) для рулонної продукції з дуже простим кріпленням на вила навантажувача.

Принцип установки конструкції дуже простий - штир (Dorn) необхідно надіти на вила навантажувача, затягнути два контролюючих гвинта, а далі так само прикріпити ланцюг, що запобігає від зісковзування.

У зв'язку з тим, що різні виробники випускають різні види рулонів, що мають різну довжину і інші розміри, ми виробляємо штир для рулонів (Dorn) за індивідуальними розмірами для всіх наших замовників. Вам достатньо зателефонувати в компанію і ви отримаєте повну інформацію по експлуатації та технічні дані.

Пропонована модель штирьового захоплення (Dorn), розрахована на довгі рулони вагою від 150 до 500 кг.

Особливості рулонного штирьового захоплення:

  • Виготовлення під вила навантажувача (не потрібно витрачати час на знімання і одягання вил).
  • Сам штир виготовляється зі спеціальної високоміцної сталі.
  • Вантажопідйомність штирьового захоплення від 0 до 500 кг.
  • Довжина штиря може досягати до 3000 мм.
×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.