Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Монтажна платформа | Люлька для навантажувача WP 150

Ціна з ПДВ
16728 грн

Система знижок:

  • -10% від 5-х од ?
+38 (050) 528 77 08
Опис

Монтажна платформа являє собою міцну сталеву конструкцію з порожнистих прокатних профілів. Дверцята робочої платформи з блокуючим пристроєм. Як захисні пристрої людини від навантажувача оснащена складаний стінкою з фіксатором. Для вилочного навантажувача передбачені вхідні кишені і шкворни зі шплинтом і ланцюгом.


!!! Спеціальна система знижок для оптових закупівель тел .: +38 (050) 528 77 08

  Технічні характеристики дивіться нижче.

Технічні дані
Розміри (ДхШхВ), ммНавантаження, кгВага, кгРукава, ммЦіна, грнНа складі
800x800x191020061A340 B200 C9616728 грнУ наявності

Монтажна платформа являє собою міцну сталеву конструкцію з порожнистих прокатних профілів. Дверцята робочої платформи обладнані блокуючим пристроєм. Як захисні пристрої людини від навантажувача присутній складна стінка з фіксатором. Для вилочного навантажувача передбачені вхідні кишені і шкворни зі шплинтом і ланцюгом.

Монтажна платформа використовується для підйому і роботи людей на висоті. Максимальна робоча висота залежить від використовуваного транспортного засобу. Загальна маса платформи, вантажу та працівників не повинна перевищувати половини вантажопідйомності навантажувача.

Конструкція платформи, в частині фіксації на вилах навантажувача, відповідає універсальним розмірами навантажувачів. Вантажопідйомність навантажувача повинна забезпечувати подвійний загальна вага платформи з вантажем і працівниками.


Відгуки про товар
×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.