Доставка зі складу - 2 дні Вироб-во під замовлення - 15 днів
×

Кошик товарів

Почніть покупки прямо зараз. У нас багато корисних товарів.

Почати покупки

Ківш для наповнення мішків біг-бег VSHF

Ціна з ПДВ
71945 грн

Система знижок:

  • -10% від 3-х од ?
Выберите Об`єм
+38 (050) 528 77 08
Опис

* Основний колір виробів RAL 5010

Ківш для наповнення мішків біг-бег та будь-якої іншої використовуваної тари. Горловина викиду може бути зроблена від 30 см у діаметрі та менше. Ковші призначені для використання вилочними навантажувачами з виділеною пневмолінією. Ковші для наповнення біг-бігів знайшли широке застосування в сільськогосподарській, переробній та будівельній галузях. Ківш допомагає легко зробити фасування (наповнення / переміщення) сипучих матеріалів у біг-бегі / мішки / контейнери/ ємності. Ківш для наповнення біг-бегів як додаткове обладнання монтується на вила навантажувача протягом 5 хвилин і Ви не втрачаючи часу можете преступити до використання навантажувача за призначенням. Наповнювати / навантажувати Біг-Біги.

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ:

  • Зерна
  • Цементу
  • Фосфатів
  • Мініральних добрив
  • Стужки
  • Дрібний щебінь
  • Гранотсєв
  • Керамзит
  • Вугілля
Технічні дані
Внутрішній об'єм, лРозміри (ДхШхВ), ммМаса порожнього бака, кгВантажопідйомність, кгМатеріалЦінаНа складі
1300 Л2367х1500х10102591500Сталь 3ПС, 09Г2С, Hardox71945 грнУ наявності

Ківш спеціальної конструкції для наповнення біг-бігів, мішків, контейнерів та різних ємностей. Ківш обладнаний механічною засувкою, що щільно закривається, яка на відміну від гідравлічних аналогів дуже надійна і не вимагає додаткового сервісу при експлуатації. За рахунок механічних затискачів вона щільно кріпиться до 30-сантиметрового жерла ковша і так само просто відкривається.

Ківш для біг-бігу використовують для швидкого наповнення біг-бігів будь-якого обсягу. Об'єм сипучого матеріалу варіюється обсягом самого ковша. Найпоширенішим є ківш на 1,3 куба, що дозволяє наповнити кубові ємності за один підхід. Ківш виключає з ланцюжка навантаження додаткову маніпуляцію у вигляді фасувального бункера і допомагає зробити фасування будь-якого сипучого матеріалу як у полі / на пристані / елеваторі / порту / аеропорту / будівельному майданчику / та багато іншого. Зручність та простота в експлуатації у порівнянні зі стаціонарними станціями наповнення біг-бігів. Водій навантажувача і лише одна додаткова людина необхідна для маніпуляції ковшем для біг-бігів, що значно скорочує витрати на робочу силу.

×
Важливо
Зафіксуйте ціну!

У зв'язку зі світовим подорожчанням цін на метал, з 26 квітня зростання цін на ряд позицій.